NetApp » NetApp Microsoft SQL Server için neden NetApp?

NetApp » NetApp Microsoft SQL Server için neden NetApp?Microsoft® SQL Server®'a özel NetApp® depolama çözümleri maliyetleri azaltmanıza, depolama ile veri yönetimini düzene koymanıza ve tüm SQL Server ortamlarınızın veri koruması ile adaptasyonunu geliştirmenize yardımcı olur. 


1- Toplam Sahip Olma Maliyetini Düşürün


Microsoft SQL Server veritabanlarınızı NetApp depolama sistemlerine taşıyarak toplam sahip olma maliyetini azaltın. Birleştirilmiş mimarimiz, depolama kullanışlılığını artırmanızda ve veri yönetimini basitleştirmenizde size yardımcı olur. 


2- Yedeklemeyi Hızlandırın ve Veri Korumasını Artırın


NetApp çözümleri ile verileri tekrar kullanılabilir hâle getirmek için gereken zamanı önemli miktarda azaltan hızlı ve az yer kaplayan yedekler elde edersiniz. İşlerliği etkilemeyen tam yedeklemeleri saniyeler içinde gerçekleştirebilir, çözümlerimiz sayesinde daha sık yedekleme yapabilir ve daha fazla verinizi koruyabilirsiniz. Felaket durumunda, basitleştirilmiş veri eşleme sistemimiz sayesinde verilerinizi çabucak kurtarabilirsiniz. 


3- Erişilebilirliği Artırın


Planlanmış veya ansızın gereken bakım nedeniyle hizmet veremediğiniz süreleri azaltın ve devamlı veri erişimi sağlayın. NetApp depolama çözümleri, boyutuna bakılmaksızın SQL Server veritabanlarının yalnızca dakikalar alacak kadar çabuk kurtarılmasına olanak sağlar. Küme Modunda çalışan NetApp Data ONTAP® sayesinde altyapı (donanım ve yazılım) bakımı ile yüksek erişilebilirlikli depolama uygulaması sürümünün yükseltilmesi sırasında SQL Server uygulamasının çalışma zamanında artış elde edebilirsiniz. 


4- Depolama Maliyetini Azaltın


SQL Server verilerini NetApp depolamayla birleştirerek hassas tedarik yapabilirsiniz. Böylelikle kullanılmayan depo havuzlarından kurtulabilir; tekrarlanan veri engelleme yoluyla depolama verimliliğini artırabilir ve yönetim masraflarını büyük oranda düşürerek veri yönetimini basitleştirebilirsiniz. NetApp SnapManager® yönetim yazılımı, depolama maliyetlerini daha da düşürmek için aktif yedekleri otomatik olarak ikincil depolamaya gönderebilir ve daha sonra arşivlenmiş yedekleri tekrarlanan veriden arındırabilir. NetApp SnapVault® yedekleme yazılımının eklenmesi ile disk kapasite gereksinimlerinizi 90%'a kadar düşürürken haftalık, aylık ve hatta yıllık yedeklemeleri daha ucuz ikincil bir depolama alanında koruyabilirsiniz.


5- Yönetim Masraflarını Azaltın


SQL Server yazılımına özel NetApp SnapManager yedekleme, kurtarma, klonlama ve felaket kurtarma gibi yönetim görevlerini düzene koymanıza olanak tanır ve böylece daha stratejik görevlere ve işletme girişimlerine odaklanabilirsiniz. Dahası veriler çoklu SQL Server aşamalarında ve veritabanlarında dağıtıldığında, SQL Server uygulamalarının veri koruma yönetimini SnapManager ile basitleştirebilirsiniz. Böylece verileri birlikte gruplandırmak için gereken karmaşık betiklerden de kurtulursunuz. Bunlara ek olarak Data ONTAP ile Windows PowerShell™ 2.0 scripting, veritabanı adminlerinin LUN'ları ve birimleri yönetmesini sağlar.


6- Uygulama Geliştirmeyi Hızlandırın


Ürünlerinizi piyasaya daha hızlı sürün ve NetApp FlexClone® teknolojili SQL Server uygulamalarına dayalı yeni uygulamaların kalitesini artırın. FlexClone ile sadece saniyeler içinde, SQL Server verilerinin az yer kaplayan kopyalarını üretebilirsiniz. Ayrıca SQL Server'a özel SnapManager, kurumsal veritabanı adminlerinin diğer veritabanı adminlerine ve son kullanıcılara (uygulama mühendisleri) prensip temelli klonlama otomasyonu çerçevesi yoluyla isteğe bağlı, periyodik ve kişiselleştirilmiş basamaklandırma ve kullanıcı kabul testi hizmetlerini çabucak ve hatasız olarak sunmasını sağlar.


7- Büyüme İhtiyaçlarını Hızla Karşılayın


Değişen iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için çabucak ve kolaylıkla NetApp çözümleri edinin. FlexVol® teknolojisi sayesinde işinizle ilgili operasyonlara müdahale etmeden, istediğiniz yerde ve zamanda depolamanızı düşük maliyetle genişletebilir ve yeniden tahsis edebilirsiniz. Küme Modunda çalışan Data ONTAP, SQL Server'da veri artışlarını ve değişen SQL Server uygulama iş yükü ihtiyaçlarını işlerliği etkilemeyecek şekilde karşılamanıza yardımcı olur. 


8- Yatırımlarınızı Gelecekteki Olası Tehlikelerden Koruyun


İş ortamınız hızla değişiyor. Teknoloji yelpazeniz ne olursa olsun—Fiber Kanal, iSCSI SAN veya SATA disk seçenekleri—NetApp bu teknolojileri değişen ihtiyaçlarınızla birleştirmeye yarayan esnekliği size sağlar. 


9- Birlikte İşlerliğin Pürüzsüz Olmasını Sağlayın


Birlikte işlerlik ve performans ihtiyaçlarınızı karşılamak için performans testi, ürün doğrulama ve ortak geliştirmeyi de içine alan kilit ürün entegrasyonu üzerinde Microsoft ile işbirliği içinde çalışıyoruz. Doğrulanmış konfigürasyonlar ile pürüzsüz bir birlikte işlerlik sağlayın. Böylelikle verileriniz erişilebilir olsun ve iş başarınızı en üst düzeye çıkarın. 


10. Başarıya Giden Yolda Ortağınız Olalım


Microsoft uygulamalarına özel NetApp Profesyonel Hizmetler, pek çok alanda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bunlar arasında müşterilere başarılı bir şekilde SQL Server edinmelerinde yardımcı olan özelleştirilmiş hizmetlerin yanı sıra NetApp depolama platformunda SQL Server kurulumu, felaket kurtarma ve yüksek erişilebilirlik de mevcuttur. Hizmet gereksinimleri, bir küresel ortak ekosistemi ile birlikte NetApp Profesyonel Hizmetler aracılığıyla verilir.
 

NetApp Hakkında


NetApp, müşterilerinin atılımlarını hızlandırmalarına ve etkileyici maliyet verimi yakalamalarına yardımcı olan yenilikçi depolama ve veri yönetimi çözümleri üretir. Dünya çapındaki şirketlerin daha uzaklara daha hızlı ulaşması için onlara yardım etme arzumuzu siz de keşfedin.
Daha hızlı, daha ileriye®


Kampanyalarımız için tıklayın.