NetApp FAS Çözümleri

netapp-fas-cozumleri23f31.jpg
Dünyanın en güçlü depolama çözümleri

NetApp, depolama ortamınızı modernleştirme ve basitleştirme konusunda kanıtlanmış bir liderdir. Paylaşılan NAS ve SAN ortamları için basit, akıllı, güvenilir depolamadan veri analizi ve disk tabanlı yedekleme gibi özel, yüksek bant genişliğine sahip uygulamalar için oluşturulmuş sistemlere kadar, mükemmel çözümü tasarlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

NetApp FAS hibrit veri depolama sistemleri

Müşteri güvenini kazanmış ve bulut veri için iyileştirilmiş, bir numaralı tümleşik depolama platformu

Oldukça yüksek kullanılabilirliğe sahip donanımı ve güçlü yazılımı ile FAS sistemleri, verinizi korumak ve personelinizin daha verimli olmasına yardımcı olmak üzere, veri koruma, güvenlik ve ölçeklendirilebilirliği maliyet etkili bir şekilde sağlar. İster küçük bir işletmeniz, ister bir uzak ofisiniz isterse büyük bir işletmeniz olsun, FAS ailesinin SAN (Depolama Alanı Ağı), NAS (Ağa Bağlı Depolama) ve obje iş yüklerine yönelik önde gelen birleştirilmiş yetileri, bu ürün ailesini genel amaçlı işletme uygulamalarınız ile yedekleme ve tutma için ideal bir çözüm haline getirir.

Basit Depolama işlemlerinizi kolaylaştırın Depolama altyapısına uzun vadeli yatırım yapma söz konusu olduğunda, depolama ortamınızı basitleştirmeye ve toplam sahip olma maliyetinizi azaltmaya odaklanmak kritiktir. FAS ailesi, önemli avantajlar sunar: 

  • Basit uygulama sağlama sayesinde, düğmeye basıp açtıktan sonra 10 dakikadan kısa sürede veri sunmaya başlayın.

  • Eş zamanlı yinelenenleri kaldırma, sıkıştırma, sıkılaştırma ve thin provisioning gibi kendisini kanıtlamış teknolojilerle, maliyetlerinizi azaltın ve depolama ayak izinizi küçültün.

Depolama esnekliğe ihtiyaç duyar

NetApp AFF ve FAS sistemleri için güvenilir, esnek NetApp disk rafları ve depolama ortamıyla ihtiyacınız olduğu anda kapasiteyi artırın.