NetApp AFF Çözümleri

netapp-aff-cozumleri781e9.png
Flash teknolojisinin geleceğine öncülük ediyor

Gücünü ONTAP'tan Alan Bulut Bağlantılı Flash Disk Depolaması BT departmanları, modern bulut teknolojilerinden yararlanan, akıllı, güçlü ve güvenilir çözümlere gereksinim duymaktadır. 

NetApp® AFF A-Serisi sistemler, organizasyonların altyapı dönüşümlerini hızlandırmalarına ve veri temelli stratejilerini beslemelerine yardımcı olmak üzere tasarımlanmıştır.

Gücünü NetApp ONTAP® veri yönetimi yazılımından alan AFF sistemleri, hibrit bulut depolama sisteminde işletmeniz açısından kritik olan verileri hızlandırmanıza, yönetmenize ve korumanıza yardımcı olmak üzere, sektörün en yüksek performanslı, eşsiz esneklikte ve sınıfının en iyisi veri hizmetlerini ve bulut tümleştirmesini sunar. 

Kurumsal şirketlerden orta ölçekli işletmelere kadar çok geniş bir yelpazedeki müşterilerimiz, aşağıdakileri gerçekleştirmek üzere AFF'den yararlanır: 

  • Şirket içinde ve bulutta kesintisiz veri yönetimiyle birlikte, işlemlerin basitleştirilmesi.

  • Geleneksel ve yeni nesil uygulamaların hızlandırılması.

  • İşletme açısından kritik olan verilerin kullanılabilir, korumalı ve güvenli tutulması.

BT İşlemlerinin Basitleştirilmesi 
  • Veri hizmetlerini, hem şirket içinde hem de buluttaki SAN (Depolama Alanı Ağı) ve NAS (Ağa Bağlı Depolama) ortamları arasında birleştirin.

  • 10 dakika içerisinde eksiksiz bir sistemi kurun, yapılandırın ve onunla veri sunun.

  • Sınıfının en iyisi veri koruma ve kesintisiz bulut yedekleme ve kurtarma özellikleriyle, verilerinizi koruma altına alın.