IBM Flash Sistem

ibm-flash-sistem453d2.jpg
Ultra yüksek performanslı bir tümü flash depolama sistemiyle altyapınızı basitleştirin
FlashSystem® 9500R işiniz için neler yapabilir

IBM® FlashSystem 9500'ü temel alan IBM FlashSystem 9500R, en zorlu ortamlar için tasarlanmış, IBM'in test ettiği ve doğruladığı raf çözümüdür. Uçtan uca Non-Volatile Memory Express (NVMe) üstün performansı, IBM® FlashCore teknolojisinin inovasyonu, Storage Class Memory (SCM) ultra düşük gecikme süresi, IBM® Spectrum Virtualize ve yapay zeka tahmine dayalı depolama yönetiminin zengin özellikleri ve Storage Insights'ın proaktif desteği ile FlashSystem 9500R, IBM tarafından kurulumu ve yapılandırması tamamlanmış, monte edilmiş olarak teslim edilir ve çok bulutlu çözümlerinize yeni teknolojileri güvenle ve kolayca eklemenizi sağlar.

İş yapma hızınızı artırın

Daha düşük gecikme süresi için, uçtan uca NVMe IBM FlashCore teknolojisi ve SCM desteği ile verilerinizin değerini açığa çıkarın ve iş yapma hızınızı artırın.

Yatırım getirisini iyileştirin

IBM® Spectrum Virtualize ile yatırım getirisini artırın ve tüm depolama sistemlerinde zengin veri hizmetleri grubunu genişletin.

Depolama verimliliğini optimize edin

IBM Storage Insights'tan yapay zeka destekli tahmine dayalı analitik sayesinde depolama ve ağ oluşturmayı optimize ederek desteği hızlandırın.

Hibrit çoklu bulut desteği elde edin

Genel, özel ve geleneksel ortamlar genelinde işletmelere destek sağlayın. Küçük başlayıp iş gereksinimleri veya müşteri kullanımının artışı doğrultusunda ölçeklenebilme esnekliğiyle hibrit çoklu bulutunuzu büyütün.

Kolayca bütünleştirin

Anlık görüntüler ve replikasyon dahil, depolama hizmetleri sağlayın. IBM® Cloud Private, Kubernetes, Docker konteynerleri, VMware, vSphere ve daha fazlası dahil, var olan altyapıyla bütünleştirin.

Yönetimi merkezileştirin

Tek bir gösterge panosundan 500'den fazla depolama sistemini sorunsuz bir şekilde yönetin, merkezileştirilmiş, birleştirilmiş yönetim olanağı sağlayın.