Hakkımızda

İş ve teknolojinin iç içe geçtiği günümüzde tüm şirketler kaynaklarını daha verimli kullanarak kesintisiz ve güvenilir sonuçlar almanın önceliğine odaklandılar. 2003 yılından bu güne Matris Bilişim Teknolojileri olarak, iş dünyasının değişen dengeleri içinde müşterilerimizin beklentilerine ve önceliklerine uygun, bilgi temeli üzerine kurduğumuz, doğru, hızlı ve güvenilir hizmetlerimizle katma değer sağlayan bilişim teknolojileri çözümleri sunuyoruz.


"İş’te Çözüm, İş’te Hizmet" ilkesi ve yaklaşımını benimseyerek dünya genelinde güvenirliliği ve uygulama gücünü kanıtlamış uluslararası marka ve kurumların ürünleri ile şirketlerin kurumsal ihtiyaçlarına uygun hizmetler veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti esasına dayanan iş yaklaşımı ve bilgiye dayanan deneyim gücümüzle müşterilerimizin iş ortağı olarak hareket ediyoruz.


İş ortağı olduğumuz uluslararası teknoloji üreticilerinin; NetApp, Citrix, Vmware, Microsoft, EMC, Fujitsu, Lenovo, IBM, HP, Brocade, DELL, Cisco, Epson, CA, Trend Micro, McAfee, ProCure ürün ve çözümleri ile; Sanallaştırma, Veri Depolama, Veri Yedekleme, İş Sürekliliği, Felaket Kurtarma, Tekilleştirme, Sunucular, Bakım ve Destek Hizmetleri, Sistem Kurulum ve Entegrasyon Hizmetleri, Danışmanlık ve Projelendirme Hizmetleri, Bilgisayar, Notebook ve Çevre Birimleri, Lisanslama, Network ve Güvenlik Çözümlerimizle, müşterilerimizin IT yatırım maliyetlerini düşüren, iş verimi sağlayan, yönetim ve denetim masraflarını kazanca dönüştüren, rekabet avantajı sunan, şirketlere değer katan, bilginin güvenle saklanmasını ve korunmasını sağlayan teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunuyoruz.


Çözüm ortağı olduğumuz güçlü markalar, müşterilerimizle kurduğumuz güçlü ve sağlıklı iş ortaklığı, alanlarında tüm sertifikasyonlara sahip uzman çalışanlarımız ve yıllardır oluşturduğumuz bilgi birikimimizle Türkiye’de IT sektöründe, müşterilerimize kesintisiz hizmet sunuyoruz.Ödüllerimiz

  • Lenovo / Kobi Sektöründe En Hızlı Büyüyen Bayi Ödülü / 2008 – 2009
  • HP Station – (İnce İstemci) En Başarılı Proje / 2007
  • Fujitsu – Yılın En Başarılı İş Ortağı Katagorisi / En Hızlı Büyüme Gösteren İş Ortağı 2009 -2010

 Kampanyalarımız için tıklayın.