DELL » PowerEdge M910 Blade Sunucu

DELL » PowerEdge M910 Blade SunucuSanallaştırma iş yükleri veya çekirdek uygulamalar için ideal olan PowerEdge M910, yüksek yoğunluğa sahip bir form faktörde performans, güvenilirlik ve ölçeklendirilebilirliğin mükemmel bir bileşimini sunan 4 soketli, tam yükseklikte bir blade sunucudur. 
  • Güçlü – Maksimum Dört Intel Xeon 7500 Serisi İşlemci
  • Ölçeklendirilebilir – 512 GB'a kadar DDR3 RAM
  • Kompakt – Tam yükseklikte blade form faktörü 10U muhafaza başına 8 adede kadar blade bulunmasına olanak tanır


Güçlü, Ölçeklendirilebilir ve Kompakt
  • PowerEdge M910 neredeyse tüm BT ortamlarının gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Güçlü Intel® Xeon® işlemciler ve gelişmiş sistem yönetim özellikleriyle tasarlanan M910, çoğu veri merkezinin çekirdeğinde yer alan zorlu uygulamalar için idealdir.
  • Dell FlexMem Bridge teknolojisi M910'un iki soketli veya dört soketli yapılandırmalarda 4 GB ile 512 GB DDR3 RAM arasında sorunsuz bir şekilde ölçeklendirilebilmesine olanak tanır. Bu patent bekleyen teknoloji Dell'in gereksinimleriniz zorunlu kıldıkça büyüyebilen benzersiz bir platform sağlar.
  • Dell bir blade sunucuda bu özellikleri sağlayarak, kuruluşunuza enerji açısından olağanüstü verimli ve kolay yönetilen bir form faktörde önemli bir performans ekleme olanağı tanır. 10U raf alanı başına sekiz adet Dört soketli sunucuyla M910, 4U raf için optimize edilmiş 4 soketli geleneksel sunuculardan 3 kat fazla yoğunluk sunabilir.Kalite ve Güvenilirliğe Odaklı

PowerEdge M910, Dell M1000e blade muhafazası tarafından sağlanan yedekli güç, soğutma ve ağ altyapısını kullanır. PowerEdge M910, blade başına tümüyle yedekli üç yapıyı destekleme ve çift ortamlı yedekli yerleşik sanal makine denetleyicisi ekleme gibi, olası servis dışı kalma sürelerine karşı maksimum koruma sağlamak üzere tasarlanmış ek özellikleri bünyesinde toplar.

Ayrıca PowerEdge M910, veri bütünlüğünü korumak ve iş ile ilgili kritik çevrimiçi servislerin sürekliliğini sağlamak amacıyla donanım hatalarını otomatik olarak izleyecek, raporlayacak ve bu hatalardan kurtaracak şekilde tasarlanmış Intel® Xeon® işlemciler kullanır.

Tüm Dell PowerEdge sunucular gibi M910 da "tek dokunmalı" fabrika üretim süreciyle üretilmiştir. Bu süreç, sunucu üretiminin tamamından tek bir kişinin sorumlu olmasını sağlayacak şekilde tasarlandığından, sonuçta daha büyük bir kalite denetimi sağlanır. Buna ek olarak, tümüyle yapılandırılmış her Dell sunucusu, maksimum güvenilirlik için fabrikadan çıkmadan test edilir (ve yeniden test edilir).


Basitleştirilmiş Sistem Yönetimi
Yeni nesil Dell OpenManage™ paketi, etkili bir denetim için mevcut sistemlerle tümleştirilecek şekilde tasarlanan gelişmiş işlemler ve standartlara dayalı komutlar sunar.

  • Symantec'e ait Altiris tarafından desteklenen Dell Yönetim Konsolu, tüm altyapı için tek bir görünüm ve ortak bir veri kaynağı sağlar. Dell Yönetim Konsolu, temel donanım yönetimi veya daha gelişmiş işlevler (örneğin varlık ve güvenlik yönetimi) sağlayabilen kolayca genişletilebilir, modüler bir temel olan Symantec™ Management Platform (eskiden Altiris® Notification Server) üzerine inşa edilmiştir. Dell Yönetim Konsolu, manuel elle yapılan işlemleri azaltmaya yardımcı olur; böylece sistemleri sürekli çalışır durumda tutmak için daha az zaman ve para harcanırken, teknolojinin stratejik kullanımlarına daha fazla zaman ayrılabilir.
  • Yaşam Döngüsü Denetleyicisi sunucuyla tümleşik gelişmiş sistem yönetimi motorudur. Yaşam Döngüsü Denetleyicisi işletim sistemi öncesi ortamda Birleştirilmiş Sunucu Yapılandırıcısı (USC) adı verilen kullanımı kolay bir arabirim üzerinden sistem dağıtımı, sistem güncelleme, donanım yapılandırma ve tanılama gibi tüm provizyon işlevlerinin yürütülmesine yönelik yönetici görevlerini basitleştirecek şekilde tasarlanmıştır. Bu özellik, çok sayıda ortam kullanma ve bulundurma ihtiyacını ortadan kaldırabilir.
  • Dell Birleştirilmiş Sunucu Yapılandırıcı güvenli, verimli ve kullanıcı dostu altyapı yönetimi için tek bir erişim noktası sunar. Sistemde yerleşik ve tümleşik olarak bulunan bu araç hızlı ve tutarlı erişim, mükemmel esneklik ve gelişmiş özellikler sağlar. USC aracı, yerleşik sürücü dağıtımları, bellenim güncellemeleri, donanım yapılandırmaları ve tanılama ile işletim sistemi dağıtımı için tek adrestir.Daha fazla bilgi için tıklayınız


"Ürün linklerine Çözüm ve Hizmetler Başlığından Ulaşabilirsiniz"

Kampanyalarımız için tıklayın.