DELL » PowerEdge M605 Blade Server

DELL » PowerEdge M605 Blade Server


Dell Blade Avantajı
Dell™ PowerEdge™ M605 blade sunucu, en yeni Altı Çekirdekli AMD Opteron™ işlemcilere sahiptir ve karmaşıklığı ortadan kaldırarak sunucularınızın daha iyi çalışmasına, alanı daha akıllı kullanmasına ve zaman içinde daha az maliyet oluşmasına yardımcı olur.


Tüm PowerEdge M605 Teknik Özelliklerine Bakın

Kolay Sanallaştırma
Dell'in enerjiyi en verimli kullanan Blade çözümü PowerEdge M605, fabrikada entegre edilen isteğe bağlı sanallaştırma özelliklerini 2 soketli bir blade sunucuyla birleştirerek olağanüstü bir sanallaştırma performansı sunar. Dell, sanallaştırma dağıtımını kolaylaştırarak ve sanal altyapılarda kullanım kolaylığı sağlayarak sanallaştırmayı basitleştirmeye devam ediyor. VMware® ESXi 3.5'in fabrikada entegre edilmesi sayesinde, müşteriler, yalnızca fareyi birkaç kez tıklatarak VMware özelliklerini alabilir ve sanal makineleri geçirebilir.

Sanallaştırmaya hazır sunucu yapılandırmalarımız, fabrikada entegre edilen sanal makine yöneticileri ve ideal bir sanal altyapı oluşturmayı sağlayan önerilen donanım yapılandırmaları aracılığıyla kolay bir sanallaştırma yöntemi sunar.

Rakipsiz Enerji Tasarrufu
Enerji tasarrufu ve yoğunluk için tasarlanmış blade sunucular, veri merkezinizin büyüyen güç ve yer kısıtlamalarını çözer. M605 blade sunucu, pazardaki enerji tasarrufu açısından en iyi ürünlerden biridir ve klasik 1U sunuculara göre %60 daha fazla yoğunluk sağlar. Rakipsiz enerji tasarrufu ve yoğunluk.

Güç tasarrufu alanındaki yenilikler, ultra düşük güç kullanan AMD Opteron™ EE işlemcilerden bu ürün ailesindeki en yüksek performanslı işlemci olan AMD Opteron™ SE işlemcilere kadar tüm AMD Opteron™ işlemcilerde dahili olarak bulunmaktadır.

Tüm PowerEdge M605 Teknik Özelliklerine Bakın

Kolay Genişletilebilirlik ve Yönetilebilirlik
Blade sunucularla veri merkezinizi genişletmek daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bir kez blade muhafazasını kurduktan sonra, yeni bir sunucu ekleme işlemi yeni blade'i içeri kaydırıp güç bağlantısını yapmaktan ibarettir. Dell blade sunucular, Dell sunucuları için Altiris® Dağıtım Çözümü ve Dell Yönetim Konsolu ile birlikte endüstride dağıtımı ve yönetimi en kolay blade sunucular arasında yer alır.

Tüm PowerEdge M605 Teknik Özelliklerine Bakın

Optimum Çözüm
M605 blade sunucu optimum bir blade çözümü elde etmek için M1000e modüler blade muhafazasıyla eşleştirilir. M1000e, rakip tanımayan düzeylerde enerji verimliliği ve esneklik sağlamak için, baştan sona BT karmaşıklığına karşı mücadele edecek şekilde tasarlanmıştır Gelecek nesil Dell blade sunucuları ve teknolojilerini desteklemek üzere tasarlandığından, M1000e yatırımınız geleceğe dönük olarak korunur.


Tüm PowerEdge M605 Teknik Özelliklerine Bakın


PowerEdge M1000e modüler blade muhafaza hakkında daha fazla bilgi edinin

Daha fazla bilgi için tıklayınız"Ürün linklerine Çözüm ve Hizmetler Başlığından Ulaşabilirsiniz"

Kampanyalarımız için tıklayın.