NetApp » NetApp V-Serileri

NetApp » NetApp V-Serileri

NetApp V-Serileri ile büyük depolama sağlayıcılarınıza yapacağınız yatırımdan tasarruf ederken depolama kapasitenizi genişletin ve esnekliğinizi artırın.


V-Serileri sayesinde sahip olduğunuz depolama sistemini daha verimli ve esnek hâle getirebilirsiniz. Gelişmiş veri koruma, veri yönetimi ve verimlilik özelliklerimiz FC-SAN depolama sistemlerinizi baştan yaratacak

Maliyeti Önemli Ölçüde Azaltın!
NetApp tekrarlanan veri engelleme ve diğer depolama verimliliği özelliklerini kullanarak boşa giden disk kapasitenizi geri kazanın, yeni disk sürücüleri için yaptığınız harcamalardan tasarruf edin.


Veri Korumasını Artırın
Etkili ve makul fiyatlı SnapMirror® yazılımımız ile farklı sağlayıcılardan edindiğiniz depolama sistemlerindeki verileri felaket kurtarma amacıyla eşleştirin


Esnekliği Artırın
V-Serileri SAN ve NAS protokollerini doğrudan destekler. V-Serileri ile mevcut depolama sisteminizin kapasitesini artırarak ya da NetApp disk rafları ekleyerek artan veriye adaptasyon sağlayın.


NetApp V-Serileri’nin Avantajları;

  • V-Serileri ile mevcut depolama yatırımlarınızı geliştirin ve yetkinliğinizi artırın.
  • Tekrarlanan veri engelleme ve diğer depolama verimliliği özellikleri ile disk sürücüleri için yaptığınız harcamalardan tasarruf edin.
  • Daha etkili yedekleme ve kurtarmanın yanı sıra makul fiyatlı ve etkili felaket kurtarma ile veri koruma güvenilirliğinizi ilerletin.
  • SAN ve NAS protokollerine doğrudan destek ile esnekliğinizi artırın.

Daha fazla bilgi için tıklayınız

"Ürün linklerine Çözüm ve Hizmetler Başlığından Ulaşabilirsiniz"Kampanyalarımız için tıklayın.