NetApp » NetApp Uygulamalara Özel Yazılımlar

NetApp » NetApp Uygulamalara Özel YazılımlarNetApp Akıllı Depolama: Akıllı Yazılımlar

Uygulamalara Özel Yazılımlar:
 


SnapManager®: NetApp veri depolama sistemlerinin özelliklerini, uygulamalarınızın yedekleme, kurtarma ve felaket kurtama ihtiyaçları için kullanmanızı sağlar. Hem uygulamaları hem de veri depolama sistemini tanıyan SnapManager® yazılımları, uygulamalarınız ile veri depolama sistemini arasındaki boşluğu doldurur.
 

SnapManager for Exchange: Sunucularınız üzerinde duran Microsoft Exchange uygulamasını NetApp üzerine aktarmak (migrasyon), bu veri tabanını disk üzerine anlık olarak Snapshotlar kullanarak yedeklemek, alınan Snapshotları geri dönmek ve gerektiğinde tutarlı şekilde replike etmek için kullanılan yazılımdır. 


Single Mailbox Recovery for MS Exchange: Posta kutularının, dizin, e-posta ve eklerinin teker teker ya da toplu olarak snapshot’lardan hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde geri dönülmesini sağlar. 


SnapManager for SQL Server: Sunucularınız üzerinde duran Microsoft SQL veritabanını NetApp üzerine aktarmak (migrasyon), bu veri tabanını disk üzerine anlık olarak Snapshotlar kullanarak yedeklemek, alınan Snapshotları geri dönmek ve gerektiğinde tutarlı şekilde replike etmek için kullanılan yazılımdır.


SnapManager for Oracle: Sunucularınız üzerinde duran Oracle veritabanını NetApp üzerine aktarmak (migrasyon), bu veri tabanını disk üzerine anlık olarak Snapshotlar kullanarak yedeklemek, alınan Snapshotları geri dönmek ve gerektiğinde tutarlı şekilde replike etmek için kullanılan yazılımdır.


SnapManager for Virtual Infrastructure: Vmware ESX üzerindeki sanal sunucularınızın anlık yedeklerini almak ve geri dönmenizi sağlayan yazılımdır.


SnapManager for Hyper-V: Sanal sunucularınızın anlık yedeklerini almak ve geri dönmenizi sağlayan yazılımdır.


SnapManager for SharePoint: SharePoint uygulamanızın anlık Snapshotlar kullanarak yedeklemek, alınan Snapshotları geri dönmek ve gerektiğinde tutarlı şekilde replike etmek için kullanılan yazılımdır.


SnapManager for SAP: Sunucularınız üzerinde duran SAP uygulamaları için NetApp üzerine aktarmak (migrasyon), bu veri tabanını disk üzerine anlık olarak Snapshotlar kullanarak yedeklemek, alınan Snapshotları geri dönmek ve gerektiğinde tutarlı şekilde replike etmek için kullanılan yazılımdır.


SnapDrive: Sunucu üzerinden LUN yönetimi için kullabileceğiniz yazılım. Ayrıca VSS ile entegrasyonu vardır. Sunucu üzerinden LUN yönetimi için kullabileceğiniz yazılımdır. Microsoft VSS ile entegrasyonu vardır.

Kampanyalarımız için tıklayın.