NetApp » NetApp Unified Storage (Birleştirilmiş Depolama Sistemi)

NetApp » NetApp Unified Storage (Birleştirilmiş Depolama Sistemi)

NetApp® SANscreen® yazılımı, depolama ortamınızın başından sonuna kadar birleştirilmiş görünümünü incelemenizi sağlar. Aracıya ihtiyaç duymayan ve heterojen olarak işleyen SANscreen, tüm büyük depolama sağlayıcılarının platformları üzerinde gerçek zamanlı görünürlük sağlar.

SANscreen;

 • Otomatik olarak depolama altyapısını bir dizi "depolama hizmetiyle" bağdaştırır,
 • Değişimin etkisini tespit ve analiz eder,
 • Sanal makineden depolama aygıtına kadar gerçek zamanlı ve geçmişe dönük performans verilerini toplar,
 • Tüm depolama operasyon kararlarında etkili olacak kişiselleştirilmiş raporlar oluşturulmasına ve daha birçok uygulamaya olanak verir.
 • SANscreen, Fortune 50 listesindeki depolama sistemlerinin %35'inden fazlasında, her bir aygıt ve portta kurulu vaziyettedir.
 • SANscreen'i yalnızca birkaç saat içerisinde kurabilir, birçok müşterimiz gibi henüz ilk haftadan yarattığı etkiyi görebilirsiniz.

Ortamı gerçek zamanlı ve birleşik görüntüleyerek müşterilerimizin başarabildiklerinden bazıları şöyle:

 • Tüm depolama ortamında %10'luk genel kullanılışlılık artışı
 • Hizmet kesintilerinde %50'lik azalma
 • Güçlendirme ve taşıma maliyetlerinde zaman ve masraf açısından %50'lik tasarruf
 • VM güçlendirmede 2 kat artış
 • Uygulama tedariğinde %20 hızlanma
 • Otomatik olarak oluşturulan uyumluluk ve denetleme raporları
 • CMDB ve ITIL inisiyatif desteği
 • Ve çok daha fazlası

SANscreen sayesinde depolama ortamınızı birleşik hâlde görüntüleyerek gerçek anlamda birleştirilmiş mimariye ilk adımınızı atabilirsiniz. SANscreen, tüm depolama platformlarında elinizde neler olduğunu ve nasıl kullanıldıklarını anlamanıza yardımcı olur. Ayrıca SANscreen, sizlere güçlendirme ve taşıma faaliyetlerinizi daha hızlı, daha verimli ve önemli şirket uygulamalarınıza daha az riskli bir biçimde gerçekleştirmenize olanak sağlayarak ortamınıza gelecekte yapacağınız değişiklikleri planlamanıza yardımcı olur.


Bir yandan mevcut ortamınızı kontrol altında bulundurarak, öte yandan gerçek zamanlı ve geleceğe yönelik verilerinizi birleşik şekilde görüntüleyerek mevcut uygulamalarınızı eski moda mimarilerden gerçek anlamda birleştirilmiş depolama mimarilerine taşıyabilirsiniz.


Dünyada 150.000 şirket, NetApp Unified Storage’i (Birleştirilmiş Depolama Sistemi) kullanıyor! Ve bu sayı her geçen gün artıyor.


NetApp dünyada 150.000 Adet Birleştirilmiş Depolama Sistemi Dağıtımını Kutluyor!


Neredeyse on yıl önce sizleri birleştirilmiş depolama sistemleri ile tanıştırmıştık. Yıllar içinde süregelen liderlik anlayışımız ve yeniliğe olan bağlılığımız sayesinde yalnızca protokoller ve diskler açısından değil depolama verimliliği, işlemler, veri yönetimi ve veri koruma alanlarında da birleştirme uygulamalarını hayata geçirmeyi başardık.


NetApp'ın sanallaştırma dağıtımlarının neredeyse %75'inin birleştirilmiş mimari kullanıyor olması, bizim açımızdan hiç de şaşırtıcı değil. Paylaşılan altyapılı dinamik bir veri merkezine geçiş; farklı uygulama katmanlarındaki depolama yığınlarını ortadan kaldırabilecek, paylaşılan, güvenli ve ağ tabanlı depolama altyapısı ile mümkündür. Birleştirilmiş depolama mimarilerindeki verimlilik, aynı zamanda veri merkezlerine güç, soğutma ve yer kullanımı alanlarında tasarruf sağlar.
Birleştirilmiş mimarideki yeniliklerimizin sanallaştırma, güçlendirme ve artan IT verimliliği sayesinde veri merkezi dönüşümlerinizde nasıl başarının anahtarı olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.


Birleştirilmiş Depolama Mimarisine İlk Elden Bakış
Birleştirilmiş mimari fikri güzel görünüyor, peki geri kalan ortamlarınız için ne yapacaksınız? Hem gerçek zamanlı hem de geleceğe yönelik verilerinizi birleşik olarak görüntüleyerek mevcut uygulamalarınızı kolayca taşıyabilirsiniz.


NetApp'ın birleştirilmiş depolama mimarisi; artan veri miktarına adaptasyon, yönetim kolaylığı, artan verimlilik ve azalan depolama maliyetleri konularında büyük faydalar sağlar. Peki ortamınızın geri kalanı için ne yapacaksınız? Ortamınızın ne kadar esnek bir depolama mimarisi üzerine kurulu olduğunu biliyor musunuz? Dahası, ortamınızda neler barındırdığınızı biliyor musunuz?
Birçok depolama operasyon ekibinin sorunu, temel görünürlüktür. Ağ tabanlı depolama ortamları; fiziksel depolama aygıtlarından, ağ anahtarlarından, fiziksel ana bilgisayarlardan, sanal makinelerden, çoklu protokollerden ve çoklu sitelerden oluşan, genellikle toplama cihaz yöntemiyle bir araya getirilmiş karmaşık sistemlerdir.


Depolama operasyon ekipleri, genellikle bu karmaşık ortamlarla ilgili soruları yanıtlamalarını sağlayacak tek bir basit yol bulamazlar.
Bu sorulardan birkaçı şöyledir:

 • Elimizde ne var?
 • Nerede?
 • Kim ne kullanıyor, ne kadar kullanıyor?
 • Uygulamada ortaya çıkan sorunun asıl kaynağı ne?
 • Bir şey değiştirirsek ne olur?
 • Müşterilerimize hizmet kesintisi yaşatmaksızın uygulamalarımızı yeni ve daha iyi bir ortama hızlı bir biçimde nasıl taşıyabiliriz?

"Ürün linklerine Çözüm ve Hizmetler Başlığından Ulaşabilirsiniz"Kampanyalarımız için tıklayın.

 

Etiket Bulutu


EMC CLARiiON AX4