NetApp » NetApp Tekilleştirme- De-duplication

NetApp » NetApp Tekilleştirme- De-duplicationMakul fiyatlı ATA disk sürücüleri piyasaya sürülse de, depolama maliyeti konusu şirketler için en büyük zorluklardan birisi olmaya devam etmektedir. Veri depolamak için gereken disk sayısını azaltarak depolama tüketimini (ve dolayısıyla her bir megabayt için depolama maliyetini) azaltmak istenilmektedir.


NetApp tekrarlanan veri tekilleştirme, NetApp'ın depolama verimliliği teknolojilerinin kilit bir parçasıdır ve kullanıcıların maksimum miktarda veriyi mümkün olan en düşük fiyatla depolamasını sağlar.


FAS için NetApp tekrarlanan veri tekilleştirme, NetApp'ın depolama verimliliği olanaklarının bir parçasıdır ve NetApp depolama sistemleri üzerindeki tüm esnek birimlerde blok düzeyinde tekrarlanan veri tekilleştirme sağlar.


V-Serileri de tekrarlanan veri tekilleştirmeyi destekler. NetApp V-Serileri, üçüncü parti depolamanın önünde konumlanan bir ağ geçidi olarak kullanılmak üzere tasarlanmış olup NetApp depolama verimliliğinin ve diğer özelliklerin üçüncü parti depolamada kullanılmasına imkan tanır.


Kampanyalarımız için tıklayın.