NetApp » NetApp SAP ortamlarında NetApp'ı tercih etmek için sebepler

NetApp » NetApp SAP ortamlarında NetApp'ı tercih etmek için sebeplerSAP sürümlerini %25 - 45 daha hızlı yükseltin


Tam kapasiteli SAP® sistemin hızlı sistem kopyalama özelliği sayesinde NetApp müşterileri, SAP yükseltme için gereken zamanı %25-45 oranında azaltabilir. Bir sonraki SAP yükseltmeniz esnasında elde edeceğiniz verimlilik sayesinde milyonlarca lira tasarruf ettiğinizi düşünün: Bu tür tasarruflar sıkışık olduğunuz zamanlarda bile ihtiyacınız olan şeyleri elde etmenize imkan sağlayacak.


Gelişim devrelerini kısaltınHızlı, kolay sistem kopyalama özelliği müşterilerimize daha fazla entegrasyon ve daha güvenilir bir SAP ortamı elde etme olanağı sağlarken bir yandan da gelişme devrelerine harcayacakları zamanı %25 azaltma imkanı tanıyacaktır. Bu da üretim ortamını sekteye uğratmadan daha kısa sürede daha fazla test yapma olanağı sağlayacak.


Daha az kaynakla daha çok şey yapın


Hızlı, yüksek randımanlı NetApp® klonlama ve tekrarlanan veri tekilleştirme teknolojileriyle, NetApp müşterileri sistem kapasitesini %100'ün üzerinde kullanabilecek; bu da hem depolama alanı masraflarını hem de depolama kapasitesini arttırma ihtiyacını azaltacak.


Sanal depolamayla %50 daha az alan kullanma garantisi
 


NetApp teknolojisi depolama ortamlarını sanallaştırıp hızlı, esnek ve kolay yönetilebilir hale getirme ile SAP dağıtımlarınızın doğru bir şekilde sanallaştırılması için bu ortamları sanal sunucularla entegre etme prensibi üzerine kurulmuştur. NetApp, sanal ortamınızda depolama alanı kullanımınızı yarı yarıya düşürme garantisi de veriyor.


Hızlı, her an uygulanabilen sistem kopyalama özelliği sayesinde fazladan çalışmayı bırakın
NetApp ile SAP sistemleri kopyalama konusunda kimse "tek düğmeli" fonksiyonun sağladığı kolaylık, verimlilik ve esneklikle boy ölçüşemez. NetApp tek başına 10 dakikadan kısa bir sürede ve %10'dan az ek bellek kullanarak, üretimi etkilemeden ve istediğiniz zaman bu işlemi yapmanıza olanak sağlayarak özerk sistem kopyalarını anında oluşturabilir. Artık geceleri, hafta sonları ya da tatillerde çalışmanıza gerek yok.


Felaket Kurtarma çözümünü ücretsiz olarak edinin


Felaket kurtarma için NetApp depolama sistemini kuran müşterilerimiz bu sistem olmadığı zamanlarda gizli kalan verileri artık tam bir dev/test altyapı çözümüne dönüştürebilir. Böylece ayrı bir dev/test sistemine harcayacakları maliyetten tasarruf edebilir ve bu birikimlerle Felaket Kurtarma altyapısının maliyetini karşılayabilir.


Riski en aza indirin


NetApp müşterileri daha kesin sonuçlar elde etmek için çok yüksek kaliteli test verileri üretebilen "gerçeğe özdeş" test ortamları yaratabilirler. Müşterilerimiz istedikleri zaman, istedikleri yerde minimum depolama alanı kullanarak sistem kopyası yaratabildikleri için test işlemi daha kolay bir hal alır ve daha fazla test yapabilirler. Daha fazla test yapmak daha iyi karar vermenizi ve daha düşük harcamayla daha fazla yenilik yapabilmenizi sağlar. SAP sistem veri tabanının tamamının hızlı bir şekilde yedeklenebilmesi ve kurtarılabilmesi, hesapta olmayan aksaklıkları en aza indirir ve riskleri azaltır.


Kriz anında bile %100 erişim kolaylığı


NetApp müşterileri sistemi kapatıp SAP veri tabanlarını kurtarmak zorunda kalmadan kullanıcı ve uygulama hatalarını ortadan kaldırmalarına imkan sağlayan "kopya onarım" işlevinden çok memnun. NetApp sistemleri her türlü koşulda uygulamalara erişebilmenizi sağlar.


Değişime hızla ayak uydurun


NetApp müşterileri üretim verilerindeki artış, maliyet baskıları ve piyasa taleplerine karşı SAP depolama kaynaklarını - ihtiyaç anında hemen, etkili bir biçimde ve piyasadaki en yüksek kullanım oranına göre ayarlamayabilme esnekliğine sahiptir.


Kampanyalarımız için tıklayın.