NetApp » NetApp SAN

NetApp » NetApp SANNetApp SAN Avantajları;
  • Ödüllü SAN performansı ve erişilebilirliği: yaklaşık 35.000 müşteriye ulaşmıştır.
  • Hassas tedarik ve veri tekrarlamasını engelleyen sistem sayesinde geliştirilmiş SAN depolama verimliliği: 50% veya daha fazla veririmlilik sağlar.
  • Depolama alanının daha verimli kullanımı sahip olma maliyetini düşürür.
  • Basitleştirilmiş yönetim değişen ortamlardan etkilenmeksizin süreklilik sağlar.
  • Tüm SAN protokollerinde belirgin faydalar: FC, iSCSI, ve FCoE'nin yanı sıra NAS protokolleri ile çalışır.


Veri miktarınız artıyor, bütçeniz azalıyor ama yine de sıkı performans ve erişilebilirlik gereksinimlerini karşılamak zorundasınız. Daha az kaynakla daha çok şey mi başarmak istiyorsunuz? NetApp SAN depolama çözümleri size yardımcı olabilir.


Günümüzde kullanışlılığı en üst noktaya taşımak, depolama alanında iyileştirmeye gitmek ve tekrarlanan verileri azaltmak her zamankinden daha büyük önem taşıyor. NetApp SAN depolama alanı ağları; hassas tedarik, tekrarlanan veri engelleme, Snapshot™ ve FlexClone® gibi teknolojiler sayesinde öncelikle elinizdeki disk alanını tam verimlilikle kullanmanıza ve tekrarlanan verinin büyük bölümünü engellemenize yardımcı olur.


Sunucu sanallaştırma alanında özellikle yüksek girdi/çıktı oranları, daha yüksek kapasite ve daha hızlı tedarik; depolama sistemlerine aşırı yük binmesine sebep olur. NetApp SAN sayesinde bu alanda performansınızdan veya erişilebilirliğinizden taviz vermeden daha etkili bir SAN depolama sisteminin tüm faydalarından yararlanabilirsiniz. Doğru SAN depolama sağlayıcısını seçmek bilhassa büyük önem taşır. Her geçen gün daha fazla müşteri yüksek performans ve yüksek üretkenliğin yanı sıra dünya çapında SAN ekosistemleri ve ortaklıkları için NetApp SAN sistemini tercih etmektedir.


Hepsinden önemlisi, NetApp depolama çözümleri protokollerden bağımsızdır; dolayısıyla bu faydaları sunacak olan özellikler FC, iSCSI, FCoE, veya NFS ve CIFS fark etmeksizin tüm NetApp ve NAS çözümlerinde mevcuttur. 
 


"Ürün linklerine Çözüm ve Hizmetler Başlığından Ulaşabilirsiniz"
 

Kampanyalarımız için tıklayın.

 

Etiket Bulutu


NetApp FAS2040