NetApp » NetApp NAS

NetApp » NetApp NAS

Sunucuya Bağlı Depolama (NAS)

NetApp NAS Avantajları;

  • Güçlendirilmiş dosya ve altyapı ortamları için kuvvetli NAS depolama çözümleri
  • Basitleştirilmiş veri ve altyapı yönetimi
  • Gereğinden az kullanılan dosya sunucularının ortadan kaldırılmasıyla birlikte daha yüksek depolama verimliliği
  • Windows, Linux ve Unix ortamları arasında dosya paylaşımına olanak sağlamak için CIFS ve NFS desteğiArtan veri miktarına adaptasyon ve erişilebilirlik konularında karşılaştığınız zorlukların altından NetApp sunucuya bağlı depolama çözümleriyle kalkın.


Doğrudan bağlı depolama (DAS) ortamı kullanmanız durumunda DAS sisteminin etkisiz veri paylaşımına ve düşük güvenilirlikli veri erişilebilirliğine neden olduğu bilinen bir gerçektir. Daha esnek tedarik, güvenilir yedekleme, arşivleme, iş sürekliliği ve sanallaştırma için NetApp'ın sunucuya bağlı depolama portföyü sayesinde şirketinizdeki veri yönetimini basitleştirin, güvenilirliği iyileştirin ve artan ihtiyaçlara cevap verin.


Şirketiniz ister NFS ister CIFS protokolünde çalışıyor olsun, NetApp size şu konularda yardımcı olabilir:

  • Güçlendirme, artan kullanışlılık ve azalan bakım süreleriyle birlikte masraflarınızı %40'a kadar düşürün.
  • Veri artışına adapte olabilen güvenilir dosya depolama hizmetleri sunarken yönetim masraflarını %60'a kadar düşürün.

 

NetApp NAS dosya yöneticileri farklı düzeyde iş yükleri için çözüm tercihi olarak seçilmiştir. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Microsoft, Oracle, SAP ve VMware gibi sağlayıcıların işletme ve veritabanı uygulamaları
  • Microsoft® Windows®, Linux® ve UNIX® ana dizin barındırma
  • Uygulama ve sunucu sanallaştırma

 

Bizi en iyi anlatan müşterilerimizdir. SAP Global IT'nin NetApp NAS aygıtları üzerinde 10PB'tan fazla depolama, 10.000'den fazla sanal makine ve 8.000'den fazla SAP® sistemi içeren küresel altyapısında neden NetApp NAS depolama çözümlerini tercih ettiğini kendilerinden öğrenin.


NetApp sunucuya bağlı depolama çözümleri ve birleştirilmiş depolama mimarisi ağ üzerinde dosya depolama konusunda karşılaştığınız zorlukların üstesinden gelmenize ve masraflarınızı kısıtlamanıza yardımcı olabilir.


IT şirket ortamınıza özel olarak tasarlanacak doğru NAS depolama sistemini bir araya getirmenize yardımcı olalım."Ürün linklerine Çözüm ve Hizmetler Başlığından Ulaşabilirsiniz"Kampanyalarımız için tıklayın.

 

Etiket Bulutu