NetApp » NetApp Hızlı Yedek NetApp Hızlı Dönüş Snapshot ve SnapRestore

NetApp » NetApp Hızlı Yedek NetApp Hızlı Dönüş  Snapshot  ve SnapRestoreNetApp Yedekleme Çözümleri

Hızlı Yedek Hızlı Dönüş : Snapshot ve SnapRestore
 


Snapshot : Her türlü veriniz için performansı etkilemeyen, hızlı veri yedekleme çözümüdür. İstediğiniz sıklıkta ve istediğiniz veri için anlık yedekler alabilirsiniz 


SnapRestore : Veri depolama üzerinde aldığınız Snapshotları aldığınız hızda geri dönmek için kullanılır. Bir dosyayı veya bütün verilerinizi istediğiniz ana saniyeler içinde geri dönmenize izin verir. 


Güvenli Yedekleme : SnapVault


Ana sisteminizde yaptığınız değişiklikler Snapshotlar kullanılarak başka bir NetApp sisteminde saklanır. Snapshotlarınızı (yedeklerinizi) düşük maliyetle uzun süre saklayabilir, dilerseniz felaket kurtarma amaçlı da kullanabilirsiniz.


Uygulama Bazlı Sanal Kopyalar : FlexClone


FlexClone yazılımı, herhangi bir disk alanı kullanmadan verilerinizi klonlarını oluşturur. Test, raporlama ve yazılım geliştirme ortamalarınızı dakikalar içinde oluştururken kapasitenin en verimli şekilde kullanımına imkan tanır.


Uçtan Uca Yedekleme : Snap Protect


Uçtan uca bir yedekleme çözümü olarak kullanılan Snapprotect, NetApp sistemleri üzerindeki verilerin Snapshot'lar yardımı ile yedeklenmesi, bu yedeklerin istenirse kartuşlara yazılması ve uzak mesafedeki başka bir NetApp sistemine Snapmirror/Snapvault ile kopyalanması süreçlerini yöneten kurumsal bir yedekleme yazılımdır. İşletmelerde sıkça kullanılan MS Exchange, MS SQL, MS SharePoint ve Oracle gibi kurumsal uygulamaları destekleyen Snapprotect, geleneksel yedekleme yazılımlarının aksine, satın almayı planladığınız sistemin desteklediği tüm kapasite için lisanslandığından, yedekleyeceğiniz yazılım veya teyp kütüphanesi gibi kriterlerden bağımsız kullanılabilir.Kampanyalarımız için tıklayın.