NetApp » NetApp FAS6000

NetApp » NetApp FAS6000

 En büyük şirket uygulamalarınızı ve en çok kaynak tüketen teknik iş yükünüzü, NetApp FAS6000 serilerimizin çok amaçlı, adaptasyon gücü yüksek ve güvenilir yapısına emanet edin! Geleneksel yüksek ölçekli depolama sistemlerine oranla daha az alım yapın, daha düşük işletme maliyeti elde edin.Yenilikçi yazılım teknolojisine ve birleştirilmiş depolama mimarisine sahip olan FAS6000 şirket depolama sistemleri, en büyük şirket uygulamalarınızın veri yükünü hayal bile edemeyeceğiniz verimlilikte yönetebilecek güçtedir.


Bu sayede;
  • Uygulamalara duyarlı yönetim yazılımı setimiz ile çalışanlarınızın üretkenliğini azami düzeye ulaştırabilirsiniz.
  • Kapsamlı depolama verimliliği özellikleri ile güç, soğutma ve fiziksel alandan tasarruf edebilirsiniz.
  • Birden fazla ihtiyacınızı SAN – NAS birincil depolama ve ikinci depolama ile tek bir platform da karşılayın.

NetApp FAS6000 serilerinin yüksek bant genişliği ve veri artışına adapte olabilen tasarımı, en çok kaynak tüketen uygulamalarınızın ihtiyacını karşılayabilir. Ayrıca kritik görev verilerinizi korumanız için tam donanımlı yüksek erişilebilirlik ve felaket kurtarma seçenekleri ile iş dayanıklılığını en yüksek düzeye çıkarabilirsiniz.


NetApp FAS6040 ve Netapp FAS6080 şirket depolama sistemlerinin öne çıktığı FAS6000 serilerinin, dünyanın dört bir yanındaki şirketlere nasıl çok yönlülük ve tepki kabiliyeti sağladığını öğrenin.


NetApp FAS6000 Avantajları;
  • 1.100 TB'ın üzerinde ham depolama kapasitesine adaptasyon sağlayın.
  • Şirket çapında kullanılan yüzlerce uygulamanızı güçlendirin.
  • Hızlı tepki elde edebilmek için kritik iş yükünü öncelikli hâle getirin.
  • Snapshot™ ve SnapManager yazılımlarımızı kullanarak uygulama verilerini saniyeler içerisinde yedekleyin, dakikalar içerisinde kurtarın.

"Ürün linklerine Çözüm ve Hizmetler Başlığından Ulaşabilirsiniz"Kampanyalarımız için tıklayın.