NetApp » NetApp FAS2000

NetApp » NetApp FAS2000

Uzaklardaki bir şubenin ofisinden, departmandan veya orta ölçekli bir işletmeden sorumluysanız; azalan bütçeler, dört bir yana dağılmış hâldeki çalışanlar ve az kaynakla çok iş yapma zorunluluğu sizi her zamankinden fazla zorluyor demektir. Özellikle Windows® ortamının gittikçe artan karmaşık yapısıyla birleştiğinde, bu zorluklar bütçenizi hızlıca tüketebilir ve üretkenliğinizi etkileyebilir.


NetApp FAS2000 sistemleri, sisteminizin ve adminlerinizin depolama etkinliğini ve verimliliğini artırmanıza yardımcı olmak için Data ONTAP tabanlı güçlü teknolojiler ve özellikler sunar.
Yüksek kapasiteli sürücüleri makul fiyatlarda sunan yeni ve güçlü FAS2040 sistemleri ve ön yapılandırmalı FAS2020 sistemlerimiz sayesinde fiyat, performans ve ihtiyacınız olan özellikler arasında size en uygun kombinasyonu yaratabilirsiniz.


Yaygın olarak kullanılan sıralı birleştirilmiş depolama mimarimiz ve kolay kurulumlu opsiyonel yazılım paketlerimiz, sistemlerimize hızlı bir biçimde yeni özellikler ekleyebilmenizi sağlar. Windows tabanlı yeni sistem yöneticimiz, kurulum sürelerini bir saatin altına indirebilmektedir.
NetApp FAS2000 serileri sayesinde sunucunuzu ve dört bir yana dağılmış hâldeki uygulamalarınızı kısıtlı bir bütçeyle yönetmek artık çok daha kolay.


FAS2000 serilerini artan depolama ihtiyaçlarınıza yönelik olarak nasıl kullanabileceğinize dair daha fazla bilgi için: FAS2000 Serileri Veri Sayfası (PDF).


NetApp FAS2000 Avantajları;

 

  • Windows ortamınızın verimliliğini sınıfının en iyisi konumundaki teknolojiyle, makul fiyatlarla artırın.
  • Yeni ve daha güçlü bir giriş düzeyi platformu, esnek birleştirilmiş depolama mimarisi ve çok sayıda opsiyonel yazılım ile artan depolama ihtiyaçlarınıza kolayca ve makul fiyatlar karşılığında adapte olun.
  • Dört bir yana dağılmış IT çalışanlarınızı kolayca edinilebilen, kurulabilen ve yönetilebilen bir depolama sistemi ile büyük yüklerden kurtarın.
  • Ön yapılandırmalı FAS2020 sistemleri ile masraflarınızı azaltabilir, giriş düzeyinde bir sistemle birlikte toplam depolama maliyetinizi düşürebilirsiniz.

 Daha fazla bilgi için tıklayınız.

"Ürün linklerine Çözüm ve Hizmetler Başlığından Ulaşabilirsiniz"Kampanyalarımız için tıklayın.