Microsoft » Microsoft Masaüstü Sanallaştırma

Microsoft » Microsoft Masaüstü Sanallaştırma

Microsoft Masaüstü Sanallaştırma çözümleri, şirketlerin toplam sahip olma maliyetlerini azaltmasına yardımcı olmakta, işletme çevikliğini ve devamlılığını arttırmakta, herhangi bir yerden erişime imkân vermekte, güvenlik ve uyumluluğu iyileştirmektedir. Masaüstü sanallaştırma konusuna yeni olan şirketlerin ilk olarak Microsoft Application Virtualization çözümünü kullanmaya başlamaları masrafları hemen azaltacaktır.


Masaüstü Sanallaştırma, şirketlerin kendi özgün işletmelerinin ve bilgi işlem departmanlarının karşı karşıya kaldığı durumları en iyi şekilde karşılayan teknolojileri seçmelerine ve mevcut BT yatırımlarını korumalarına yarımcı olan geniş bir çözüm yelpazesi sunmaktadır. Microsoft, her zaman bağlı çalışanlardan, daha fazla esnekliğe ihtiyaç duyan mobil çalışanlara kadar çok çeşitli durumlar için masaüstü sanallaştırma imkânları sunmaktadır. Bağlı çalışanlar için Microsoft ve Citrix dahil olmak üzere Microsoft’un iş ortakları, kuruluşlara, bir yandan son kullanıcıları için özelleştirilmiş bir masaüstü deneyimi sunarken, diğer yandan veri merkezinde yer alan masaüstlerini merkezi olarak yönetebilmelerine imkân sağlamak için bir Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) çözümü sunmaktadır.


Microsoft Masaüstü Sanallaştırma hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.
Sanallaştırmanın yararları: 

  • Sahip olduğunuz yazılımdan daha fazlasını elde ederek karşı karşıya kaldığınız sorunlara çözümler üretebilme imkânına sahipsiniz.
  • Windows Yazılım Güvencesi sayesinde Windows 7’ye geçiş ve sunduğu tüm sanallaştırma imkânlarına zaten sahipsiniz.
  • Windows Server 2008’e sahipseniz Sanallaştırmaya da sahipsiniz.
  • Mevcut yatırımınızı korursunuz.

 
Microsoft ve Citrix Ortak Masaüstü Promosyonları: VDI Kick Start ve rakip ürün VDI için Rescue.
Bu promosyonlar, promosyonlara hak kazanan müşterilerin bütçelerini sonuna kadar zorlamak zorunda kalmadan en iyi VDI çözümünü elde etmelerine imkân verir.


Daha fazlasını öğrenin: http://www.microsoft.com/virtualization/tr/tr/products-desktop.aspx
 Kampanyalarımız için tıklayın.