HP » HP LTO Ultrium Kartuşları

HP » HP LTO Ultrium KartuşlarıHP LTO Ultrium Kartuşları Veri Kurtarma, Veri Şifreleme
Genel Bakış ve Özellikleri 


Genel Bakış

Sıkı testlerden geçen HP LTO Ultrium kartuşları; veri kurtarma sırasında maksimum güvenilirlik, yüksek depolama yoğunluğu, kolay yönetim, esnek depolama ve yedekleme performansı açısından tüm taleplerinizi karşılıyor.

Beş kapasite jenerasyonunu - LTO-1 (200 GB), LTO-2 (400 GB), LTO-3 (800 GB), LTO-4 (1.6 TB) ve LTO-5 (3 TB) – içeren ve LTO-5 için saatte 1 TB'a kadar transfer hızlarını destekleyen, her ihtiyaca ve bütçeye karşılık veren bir platform.

LTO-3'ten itibaren LTO Ultrium WORM kartuşları uyumlu, kalıcı ve davetsiz misafirlere geçit vermeyen arşivlerin oluşturulmasına olanak sağlıyor.

LTO-4'ten itibaren secure AES-256 şifreleme yöntemi, yetkisiz veri erişimini önlemek için en üst düzey sektör yönetmeliklerine bile uyum sağlayacak veri güvenliği sağlıyor.

LTO-5'ten itibaren LTO Ultrium Lineer Teyp Dosya Sistemi, USB sürücü benzeri diğer portatif ve paylaşımlı medya türleri gibi teypleri de daha kolay kullanımlı, esnek ve portatif özellikler kazandırıyor. 


Yeni özellikler

LTO-5 Ultrium Media - Daha fazla kapasite ve performans: LTO-4'e kıyasla neredeyse iki kat kapasite ve daha hızlı performans
Bir Kere Yazılır Bellek (WORM) seçeneği (LTO-3, LTO-4 ve LTO-5)
Entegre AES 256-bit şifreleme (IEEE1619.1) (LTO-4 ve LTO-5) 


Özellikleri

Kıyaslanabilir tüm Teyp Teknolojileri Arasında En Yüksek Kapasite ve Performans
Saatte 1 TB gibi dudak uçuklatan hızlarda veri okuma ve yazma işlemi yapan HP LTO-5 Ultrium, tek bir kartuşta 3 TB'a kadar veri depolama, şifreleme ve koruma işlemlerini gerçekleştirerek büyük çaplı, 7x24 çalışan kritik IT görev ortamlarında vazgeçilmezdir.

Daha pürüzsüz taban filmi ve daha küçük manyetik partiküller bit yoğunluğunu artırarak aynı miktarda teybe daha fazla verinin kaydedilmesini sağlar. Örneğin bu yöntem, LTO-4'te 896 olan kayıt parçası sayısını beşinci nesil HP LTO-5 Ultritum 3TB kartuşlarda 1280'e çıkarmıştır.

LTO Ultrium kartuş hafıza çipi, daha çabuk erişim süreleri ve geliştirilmiş ortam denetleme imkanı sunar.
Görev döngüsü ve çevre koşullarından bağımsız olarak kurtarma amaçlı medya ve yedeklerde azaltılmış bozulma miktarı. 


Ultra güvenilir


Üstün 'smart grabber' mekanizması ve ön pimin teyp kasasının içinden çekilmesini önleyen mekanik kilit. Sensörler düzgün bağlantıyı tespit eder ve teybe hasar verecek ön pim kaybını önler.
Eskimeyi ve çizilmeyi azaltacak basitleştirilmiş teyp yolu ile birlikte debris yapısı (otomasyonda önemli).
HP marka nitelik test prosedürleri (yükleme/boşaltma, shoeshine, düşürme testleri ve çevresel baskı testleri), LTO Ultrium logosu için gerekenin fazlasını sağlar. Bu sayede veri kurtarma için maksimum güvenilirlik elde edilir.
HP, LTO Ultrium kartuşları için 30 yıllık arşiv ömrü ve/veya 260 tam yedekleme boyunca garanti sunar. Bu sayede şirketinizin artan veri muhafaza ve arşivleme gereksinimleri karşılanabilir. 


Güvenli

Bir Kere Yazılır Bellek (WORM) versiyonu, davetsiz misafirleri engeller ve uyumlu veri depolama sağlar.
HP LTO-4 ve LTO-5 Ultrium modellerinde geliştirilmiş veri koruma için veri şifreleme sunulur.


"Ürün linklerine Çözüm ve Hizmetler Başlığından Ulaşabilirsiniz"

Kampanyalarımız için tıklayın.