HP » HP Data Protector

HP » HP Data Protector


Kolay kurulumu, kolay kullanımı ve kolay yedek yönetimiyle dikkat çeken HP Data Protector (Veri Koruyucu) Express Yazılımı özellikle küçük ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır.


Data Protector Express diske ve teybe yedek almayı son derece kolaylaştırırken CD/DVD ortamlarına yedekleme imkânı da sunar. D2Any2Any yedekleme, Bare Metal (Ek yazılımsız) Felaket Kurtarma ve otomatik ayarlı paralel veri akışı gibi güçlü özellikler sayesinde kullanım kolaylığından ödün vermeden yedekleme ve kurtarma sürelerini minimuma indirir.Genel Bakış
Kolay kurulumu, kolay kullanımı ve kolay yedek yönetimiyle dikkat çeken HP Data Protector (Veri Koruyucu) Express Yazılımı özellikle küçük ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır.


Windows veya Linux ortamındaki tek makineleri ya da küçük ağları basit ve etkili bir biçimde korur. Dosya sunucuları, uygulama sunucuları ve Windows iş istasyonları için koruma sağlar.


Data Protector Express diske ve teybe yedek almayı son derece kolaylaştırırken CD/DVD ortamlarına yedekleme imkânı da sunar. D2Any2Any yedekleme, Bare Metal (Ek yazılımsız) Felaket Kurtarma ve otomatik ayarlı paralel veri akışı gibi güçlü özellikler sayesinde kullanım kolaylığından ödün vermeden yedekleme ve kurtarma sürelerini minimuma indirir.


Tüm sunucu lisansı çeşitlerinde Data Protector Express'in bütün özellikleri mevcuttur. Bu sayede yedekleme ve kurtarma yazılımının lisanslama, bütçelendirme ve satın alma süreci basit, tahmin edilebilir ve değerli olmaktadır.


Özellikler
Tüm sunucu lisansı çeşitlerinde Data Protector Express'in bütün işlevleri mevcuttur – diğer yedekleme ve kurtarma yazılımlarının aksine gelişmiş özellikler, ek kapasite ya da uygulama entegrasyonu elde etmek için ek lisanslar satın almanız gerekmez.


Lisanslanan her bir makine, merkezi yönetimi etkin kılmak için Data Protector Express Yedekleme Etki Alanına katılır.


Microsoft Exchange Server veya Microsoft SQL Server çalıştıran herhangi bir makine, uygulamanın kapatılmasına gerek kalmadan yedeklenebilir.


Data Protector Express Yedekleme Etki Alanındaki tüm yedekleme cihazları Yedekleme Etki Alanında bulunan diğer tüm makinelerden görülebilir ve erişilebilir olup herhangi bir makine yüksek performanslı yedekleme amacıyla yerel ortam sunucusu gibi çalışabilir ya da ağ ortam sunucusu destekli yedekleme işleminde yer alabilir.Daha fazla bilgi için tıklayınız
 
 

 "Ürün linklerine Çözüm ve Hizmetler Başlığından Ulaşabilirsiniz"Kampanyalarımız için tıklayın.