EMC » EMC VNX Tam Verimlilik Çözümü

EMC » EMC VNX Tam Verimlilik Çözümü

EMC VNX SERİSİ TOTAL EFFICIENCY PACK (TAM VERİMLİLİK PAKETİ)


EMC'nin kapsamlı yazılımlarıyla uygulama performansını yükseltin, kritik bilgilerinizi koruyun ve depolama maliyetlerinizi düşürün
 

Dünyanın dört bir yanındaki IT adminleri, az kaynakla çok iş yapmak zorunda kalıyor: sıkılan kemerler, azalan kaynaklar ve iyi yapılandırılmamış altyapılar. EMC bu zorluklara karşı bir dizi eşsiz ve güçlü depolama ve veri yönetimi yazılımıyla çözüm buluyor. EMC® VNX™ serisi depolama platformlarıyla çalışmak üzere tasarlanan bu gelişmiş özellikler birçok depolama görevini sadeleştirip otomatikleştirerek verimliliği ciddi anlamda artırıyor.


VNX için EMC Tam Verimlilik Paketinde beş adet veri yönetim seti mevcut:

  • FAST Suite (Hızlı Set) — Sisteminizi en yüksek performans ve en düşük depolama maliyeti için optimize edin.
  • Security and Compliance Suite (Güvenlik ve Uyum Seti) — Verilerinizi değişikliklere, silinmelere ve kötü niyetli faaliyetlere karşı koruyun.
  • Local Protection Suite (Yerel Koruma Seti) — Güvenli veri koruma ve amaç yenilemeyi tecrübe edin.
  • Remote Protection Suite (Uzaktan Koruma Seti) — Verilerinizi yerelleştirilmiş arızalara, kesintilere ve felaketlere karşı koruyun.
  • Application Protection Suite (Uygulama Koruma Seti) — Uygulama kopyalamayı otomatikleştirin, uyumluluktan her daim emin olun.

FAST SUITE (Hızlı Set)


FAST Suite, müşterilerin FLASH 1st stratejisi izlemesini sağlayarak performansı artırır, depolama verimliliğini üst düzeye çıkarır. FAST suite ve az sayıda Flash sürücü kullanımıyla birlikte FLASH 1st stratejisi, veri ihtiyaçlarına göre en makul sürücü biçiminden veri sıralama ve gönderme işlemlerini gerçekleştirerek depolama maliyetlerini düşürür, en önemli uygulamalarınızın performans düzeyini artırır. Müşteriler; blok ve dosya sistemlerinde dinamik olarak aktif verileri yüksek performanslı sürücülere, fazla aktif olmayan verileri ise yüksek kapasiteli sürücülere bir gigabayt'lık artışlarla aktaran prensipler kullanarak veri sıralamasını kendileri belirler. Kararlı olmayan ve yüksek kaynak gerektiren iş yüklerinde iki terabayt'a kadar yükseltilebilen önbellek sayesinde veriler gerektiği sürece en yüksek performanslı Flash sürücülerden sunulur. FLASH 1st stratejisiyle müşteriler asla performans veya maliyet için ödün vermek zorunda kalmazlar. 


SECURITY AND COMPLIANCE SUITE (GÜVENLİK VE UYUM SETİ)

Security and Compliance Suite, müşterilerin verilerini istenmeyen değişiklerden, silinmelerden ve kötü niyetli faaliyetlerden korumasına yardımcı olur. Verileri oluşturduğunuz yerde şifreleyin, sunucu dışında her yerde koruma altına alın. Seçilen verilerin gizliliğini güvence altına alın, dosya düzeyinde muhafaza ile uyum gereksinimlerini karşılayın. Üçüncü parti anti-virüs, kota yönetimi ve denetleme uygulamalarıyla entegrasyon sağlayarak koruma ve güvenlik ekleyin, gönlünüz rahat olsun. Google Search Appliance (Arama Cihazı) eklentisi VNX'i kullanarak, VNX sistemlerde daha güncel arama sonuçları elde edin.
 

LOCAL PROTECTION SUITE (YEREL KORUMA SETİ)

Local Protection Suite ile güvenli veri koruma ve amaç yenilemeyi tecrübe edin. Bu set müşterilerimize blok temelli depolamada iş sürekliliğini sağlamak için Dijital Kayıt Cihazı gibi geçmişe yönelik kurtarma kabiliyeti sunar, ürün uygulamalarının minimum veri maruziyetiyle kurtarılmasını sağlar. Uygulama sahipleri, kurtarma noktası hedeflerini verinin önem düzeyine göre belirleyebilir ve self-servis özellikleri sayesinde daha hızlı kurtarma geçmekleştirebilir. Geçmişe dönük suretler yaratarak hem dosya temelli depolama sistemlerindeki üretim verilerini anında kurtarın, hem de üretim suretlerini geliştirme, test, karar destek araçları, raporlama ve geçmişe dönük yedekleme işlemlerinde kullanın.


REMOTE PROTECTION SUITE (UZAKTAN KORUMA SETİ)

Remote Protection Suite, verilerinize yerelleştirilmiş arızalara, kesintilere ve felaketlere karşı koruma sunar. Bu set müşterilere blok temelli veya dosya temelli depolama sistemlerindeki herhangi bir ana bilgisayar ya da uygulama için, geçmişteki bir noktaya doğru ve hiçbir ödün vermeden felaket kurtarma imkânını verir. WAN bant genişliği için sıkıştırma ve tekrarlanan veri engelleme, uygulamaya özel kurtarma noktası hedefleri gibi özellikler bu sete dâhildir. Eşleme seçenekleri arasında merkezileştirilmiş yedekleme operasyonları için "çokludan tekliye" giriş yelpazesi eşleme ve "tekliden çokluya" felaket kurtarma konfigürasyonları mevcuttur.
 

APPLICATION PROTECTION SUITE (UYGULAMA KORUMA SETİ)

Application Protection Suite ile Microsoft® Exchange, SQLServer®, SharePoint® ve Oracle için kararlı suretler oluşturun, tanımlanan hizmet düzeyleri için kurtarma sağlayın. Kullanıcı rolleri sayesinde self-servis suret yönetimi sağlanırken tüm uygulama kurtarma noktalarının görülebilmesi sağlanır. Uyarılar otomatik olarak oluşturulur, böylece kurtarma boşluklarına hızlı çözümler bulunabilir. Entegre raporlama sayesinde müşteriler koruma polikitalarıyla tam uyum sağlayabilirler.


VNX SERİSİ YAZILIM PAKETLERİ VE SETLERİ
VNX serisi; müşterilere maksimum uygulama performansının yanı sıra uygulama kurtarma sürecini güvence altına alacak yerel ve uzak koruma sunan sade ve makul fiyatlı yazılım paketleri ve setleri içerir. Amaç yenileme faaliyetlerinde üretim verisi suretlerini kullanarak üretkenliğinizi artırın. Uygulama koruma prensipleriyle uyumluluğu artırın, veri güvenliğini geliştirin. Setler VNX ailesi sistemleri için ayrı ayrı alınabileceği gibi daha kapsamlı paketler hâlinde de edinilebilir. Tüm yazılımlar, VNX'in kolay kullanımlı arayüzü olan EMC Unisphere üzerinden yönetilir.


VNX Paketleri

VNX Setleri

Fonksiyonlar

VNX Tam Verimlilik Paketi*

 

FAST Suite

Sisteminizi en yüksek performans ve en düşük depolama maliyeti için optimize edin.

Sürücüler arası dinamik veri sıralama

Performans artışı için genişletilebilir önbellek

Trend analizi ve raporu

Performans hedeflerinin görüntülenmesi ve gerçekleştirilmesi

Security and Compliance Suite

Verilerinizi değişikliklere, silinmelere ve kötü niyetli faaliyetlere karşı koruyun.

Oluşturulma yerinde veri şifreleme

Disk-temelli WORM işlevi

Anti-virüs entegrasyonu ve uyarıları

VNX Tam Koruma Paketi

Local Protection Suite

Güvenli veri koruma ve amaç yenilemeyi tecrübe edin.

Blok depolama için Dijital Kayıt benzeri sürekli koruma

Blok depolama kopya ve klonları

Dosya sistemi kopyaları

Remote Protection Suite

Yerelleştirilmiş arızalara, kesintilere ve felaketlere karşı verilerinizi koruyun.

Dijital Kayıt benzeri kurtarma ile birleştirilmiş depolama eşleme

Entegre tekrarlanan WAN veri engelleme ve bant genişliği düşürme

Granüler dosya sistem düzeyi eşleme ve kurtarma

Application Protection Suite

Uygulama kopyalamayı otomatikleştirin ve uyumluluk sağlayın.

Uygulama sureti yönetimi

Koruma uyumluluğu sağlama

 

* VNX 5100 Modelinde Protection Pack ile Security and Compliance Suite’i içeren Total Value Pack mevcuttur. VNX 5100 modelinde FAST Suite, ayrı olarak satın alınabilir.

 

Şekil 6: Maksimum IT verimliliği için sade ve kolay yazılım paketleri

 


"Ürün linklerine Çözüm ve Hizmetler Başlığından Ulaşabilirsiniz"Kampanyalarımız için tıklayın.