CA » CA ARCserve

CA » CA ARCserve

CA ARCserve® Backup (Yedekleme):
Temel Yedeklemeden Çok Daha Fazlası 


CA Disk™ Backup and Restore (Yedekleme ve Kurtarma) artan depolama ihtiyacını otomasyon esnekliği, kolay kullanım, kontrol ve veri entegrasyonu sunarak karşılar.


Veri Yedeklemenin İşletmenize faydaları:


Yedek depolama miktarınızı yüzde 95’e kadar azaltabilecek tekrarlanan veri engelleme.Ek bir felaket kurtarma lokasyonu sağlayan yedek muhafaza için entegre bulut depolama. Potansiyel sorunları rapor eden Infrastructure Visualization (Altyapı görselleştirme) ve Storage Resource Manager (SRM - Depolama Kaynak Yöneticisi). Hem fiziksel hem de sanal sunucular için tek bir maddi tasarruf aracı ile veri koruması.

 


 
Daha fazla bilgi için tıklayınız


CA ARCserve® Backup (Yedekleme):

Temel Yedeklemeden Çok Daha Fazlası 


CA Disk™ Backup and Restore (Yedekleme ve Kurtarma) artan depolama ihtiyacını otomasyon esnekliği, kolay kullanım, kontrol ve veri entegrasyonu sunarak karşılar.


Depolama kaynaklarınızı optimize etmenize yardımcı olur, depolama maliyetlerini denetim altında tutar, nadiren kullanılan dosyaları arşivleyip daha düşük maliyetli depolama ortamlarına aktararak istenen hizmet düzeylerine ulaşmanızı sağlar. 


http://www.arcserve.com/us/Products/CA-ARCserve-D2D.aspx


Temel Sorunlar

İşletmelerde değişmeyen tek şey değişimin ta kendisidir. Sanal sunucularla birlikte bulut temelli programlama ve depolamanın gelişmesiyle beraber IT yapıları da değişmiştir. Peki verilerin hem dağıldığı yer sayısı hem de miktarı artmışken depolama maliyetini nasıl düşürebilirsiniz? Veri kaybına yol açabilecek sorunlardan korunmak adına sistemler üzerinde nasıl ileriye dönük denetim sağlayabilirsiniz? Planlanmamış bir güç kesintisinde hızlı kurtarma yapabileceğinizden nasıl emin olabilirsiniz? Fiziksel, sanal ve bulut teknolojilerinin bulunduğu bu karmaşık ortamda yönetimi nasıl gerçekleştirebilir, verilerinizi nasıl sürekli koruyabilirsiniz? CA ARCserve Backup size yardımcı olabilir.


Yedekleme Çözümü
Yedeklerinizi yönetmek için harcadığınız zamanı azaltmak amacıyla bir arada çalışan kapsamlı yönetim özelliklerine sahip olan CA ARCserve Backup, sanal ve bulut temelli teknolojiler dâhil olmak üzere ve verilerinizin ya da IT altyapınızın basitliği ya da karmaşıklığından etkilenmeksizin IT mimarisini desteklemek üzere optimize edilmiş kurumsal düzeyde işlevsellik sağlar. CA ARCserve Backup, normal şartlarda şirket operasyonlarınızın bütünlüğünü ve güvenilirliğini tehdit edebilecek felaketler ve aksaklıklar için hazırlık, müdahale ve kurtarma işlemlerini hızlıca gerçekleştirmenize yardımcı olur.


Veri Yedeklemenin İşletmenize faydaları:

  • Yedek depolama miktarınızı yüzde 95’e kadar azaltabilecek tekrarlanan veri engelleme.
  • Ek bir felaket kurtarma lokasyonu sağlayan yedek muhafaza için entegre bulut depolama.
  • Potansiyel sorunları rapor eden Infrastructure Visualization (Altyapı görselleştirme) ve Storage Resource Manager (SRM - Depolama Kaynak Yöneticisi).
  • Hem fiziksel hem de sanal sunucular için tek bir maddi tasarruf aracı ile veri koruması.

 

Desteklenen Platformlar


İlgili Ürünler

  • CA ARCserve D2D; disk temelli yedekleme, farklı türde donanımlara ek yazılımsız geri yükleme ve kritik verileri 15 dakikada bir yedekleme imkânı sunarak mevcut teyp yedekleme çözümleriyle uyum içinde çalışır.
  • CA ARCserve Central Reporting (Merkezi Raporlama), CA ARCserve Backup (Yedekleme) ve CA ARCserve D2D'den gelen verileri tek bir raporda birleştirir.
  • CA ARCserve Replication (Eşleme), geniş alan ağı (WAN) vasıtasıyla yedeklerin felaket kurtarma amaçlı olarak farklı bir alana taşınmasını kolaylaştırır.
  • CA ARCserve High Availability (Yüksek Erişilebilirlik), CA ARCserve Replication'ın (Eşleme) yapabileceklerini bir üst düzeye taşır; kritik sunucular, uygulamalar ve veriler için yüksek erişilebilirlik sağlar.


Daha fazla bilgi için tıklayınız

 
"Ürün linklerine Çözüm ve Hizmetler Başlığından Ulaşabilirsiniz"Kampanyalarımız için tıklayın.