IBM » IBM System Storage Avantajları

IBM » IBM System Storage AvantajlarıHizmetleri iyileştirin. Maliyetleri düşürün. Riskleri yönetin.


Veri alanında yaşanan patlamayla birlikte birçok kuruluş, bir yandan sektöre özgü mevzuat düzenlemelerine uyum sağlamaya çalışırken bir yanda da hızla büyüyen bilgi varlıklarını yönetmeye, korumaya, bunlara ilişkin riskleri azaltma ve bunların bakımını yapmaya çabalamaktadır. İş riskini azaltıp depolama yönetimi maliyetlerini iyileştirirken hizmet düzeylerini ve büyüme oranlarını denetim altında tutmak için güçlü bir bilgi altyapısı gerekir.
IBM'in Dinamik Altyapı stratejisinin temel yönlerinden birini oluşturan güçlü bir bilgi altyapısı aynı zamanda, bir şirketin veri ve bilgilerini depolama, koruma, bunlara erişim, bunlardan yararlanma yöntemlerinin de omurgasını oluşturur.


IBM bilgi altyapısı çözümleri, bilgilerle ilgili mevzuat uyumluluğu, kullanılabilirlik, saklama ve güvenlik konuları çerçevesindeki temel yetenekleri ele almanıza yardımcı olarak, bilgi patlamasını yönetmenizi, maliyetleri azaltmanızı, hizmetleri iyileştirmenizi ve risklerinizi azaltmanızı sağlamak için tasarlanmıştır.
 

IBM Bilgi altyapısı hakkında daha fazla bilgi edinin.
http://www-03.ibm.com/systems/tr/storage/index.html


Kampanyalarımız için tıklayın.