HP » HP D2D Yedekleme Sistemleri

HP » HP D2D Yedekleme Sistemleri
Genel Bakış ve Özellikler

Kurumsal Değer

Dağıtımlı ortamlarda esnek ve makul fiyatlı veri eşleme hizmetini verimli ağ kullanımıyla sunan StoreOnce, tekrarlanan veri engelleme sistemi sayesinde disk temelli esnek yedekleme sunar 


Genel Bakış


Karmaşık, dağıtımlı ve yüksek maliyetli veri koruma ile başınız dertte mi? Maliyetini sonuna kadar hak eden, yedeklenen verileri tekrarlardan arındıran ve çoklu sunucuları tek bir yedekleme işlemine otomatik olarak dönüştüren disk temelli bir yedekleme sistemine ihtiyacınız var.

HP StoreOnce tekrarlanan veri engellemeye sahip HP D2D Yedekleme Sistemleri, veri merkezleri ve uzak ofisler için disk temelli veri koruma sağlar. Çoklu sunuculardaki yedeklerinizi otomatik olarak tek bir rack-mount cihaza aktararak ortam işleme hatalarını azaltın, güvenilirliği artırın. Tüm HP D2D Yedekleme Sistemleri, diskte verimli ve uzun vadeli veri muhafazanın yanı sıra verileri felaket kurtarma amacıyla ağı verimli kullanarak saha dışına taşıyarak eşlemek için HP StoreOnce tekrarlanan veri engelleme yazılımını içerir. D2D Yedekleme Sistemleri, mevcut IT ortamınızla tam entegrasyon sağlayarak hem sanal teyp kütüphanesi hem de NAS* hedeflerle çalışma esnekliğini sunar.

* Eski sistemlerde yalnızca CIFS


Yeni özellikler

HP StoreOnce tekrarlanan veri engelleme yazılımına sahip HP D2D4324 Yedekleme Sistemi, 18 ilâ 72 TB kullanılabilir kapasite sunarken saatte 4 TB veri yedekleyebilir 


Özellikleri 
 
HP StoreOnce Tekrarlanan Veri Engelleme ile Diskinizde Daha Fazla Veri Depolayın

HP StoreOnce tekrarlanan veri engelleme, yedekleme performansını etkilemeden yedeklenen veri dizileri için gereken disk alanını ortalama 20 kat kadar azaltır. Diskte daha fazla yedek verinin daha uzun süre bulunması, bozuk veya kayıp dosyaların anında kurtarılmasına olanak sağlayarak daha yüksek veri erişilebilirliği sunar, hizmet verilemeyen süreyi düşürür.

D2D yedekleme sistemleri, disk temelli sistemlere saatte 4 TB'a kadar ulaşan hızlarda çoklu kaynaklardan yüksek performanslı yedekleme sunar. Teyp sürücüsü veya teyp yükleyicisine sırayla yedekleme yapmak zorunda kalmazsınız, böylece yedeklenecekler listenizi hızla azaltabilirsiniz.

Veriden bağımsız tekrarlanan veri engelleme, minik ayarlamaları azaltarak işlemleri basitleştirir.


Tam Güvenilir Veri Koruma İçin Anında Kurtarma

HP D2D Yedekleme Sistemleri, anında kurtarma için yedeklere anında erişim sunar.

İşlerliği kanıtlanmış RAID 5 ve 6 teknolojisi, arızalar nedeniyle gerçekleşecek veri kaybı risklerini düşürür.


Daha Makul Fiyatlı Disk Temelli Veri Koruma 
 
Kıyaslanabilir ürünlere göre %40 fiyat-performans avantajı sunan HP D2D Yedekleme sistemleri, daha makul fiyatlı veri koruma çözümleri sunar.

HP StoreOnce tekrarlanan veri engelleme, uzak veri eşleme için gereken bant genişliğini düşürür. Daha makul fiyatlı eşleme, uzak sahaların yedekleme işlemlerini otomatikleştirerek ve merkezileştirerek veri merkezleri için uygulanabilir bir felaket kurtarma çözümü sunar.

Kullanılabilir kapasitesi 72 TB'a kadar artırılabilen D2D Yedekleme Sistemleri, artan veri depolama ihtiyaçlarınıza basit ve makul fiyatlı yükseltmeler sunarak depolama kapasitesini ek sistem satın almadan artırabilmenizi sağlar.

D2D yedekleme sistemleri, tüm önde gelen yedekleme uygulamaları tarafından desteklenen rack-mount yedekleme aygıtlarıdır. Ağ arayüzü, iSCSI veya Fiber Kanal ve yedekleme hedefi, sanal teyp kütüphanesi (VTL), ve NAS* (CIFS/NFS) sağlayarak birçok IT ortamına entegre olur. * Eski sistemlerde yalnızca CIFS.


Yedekleme sürecini Otomatikleştirir, Basitleştirir ve Geliştirir

HP D2D Yedekleme Sistemleri, yedekleme sürecinizi otomatikleştirerek veri koruma yönetimi için harcadığınız zamanı azaltır. Kullanıcı etkileşimi gerektirmeyen günlük yedekleme, özellikle uzak ofis veya şube ofisi gibi kısıtlı IT kaynaklarının bulunduğu ortamlarda fazlasıyla değerlidir.

D2D yedekleme sistemleri, disk temelli sistemlere saatte 4 TB'a kadar ulaşan hızlarda birden fazla sunucuyu aynı anda standart Ethernet veya Fiber Kanal ile yedekleyebilir. Teyp sürücüsü veya teyp yükleyicisine sırayla yedekleme yapmak zorunda kalmazsınız, böylece yedeklenecekler listenizi hızla azaltabilirsiniz.

Kolay anlaşılabilir web tabanlı tarayıcı arayüzüne sahip D2D Yedekleme sistemleri; yerelde veya uzaktan sistemi denetlemenize, sonuçları görüntülemenize ve ayarları değiştirmenize olanak tanır. Kendi kendini idare edebildiğinden rutin bakımı azaltır. Eşleme yöneticisi, birden fazla aygıttan merkezi bir sahaya eşleme yönetimi sunar.

Yedekleme uygulamaları için hedef seçenekleri – VTL, NAS* (CIFS/NFS) veya her ikisi olup kullanıcılara yedekleme için konfigürasyon esnekliği sağlar. *Eski EJ001A, EJ002A, EH938A, EH939A, EH941A, EH942A ve EH999A sistemlerinde yalnızca CIFS.
D2D Yedekleme Sistemleri, neredeyse hiç bakım görmeden çalışmayı sürdürebilen yedekleme aygıtlarıdır. Diğer disk temelli depolama aygıtlarının aksine D2D Yedekleme Sistemleri; virüsten koruma, disk birleştirme veya LUN provizyonuna ihtiyaç duymaz.


"Ürün linklerine Çözüm ve Hizmetler Başlığından Ulaşabilirsiniz"

Kampanyalarımız için tıklayın.