CA » CA ARCserve® D2D

CA » CA ARCserve® D2D

CA ARCserve® D2D: Daha Hızlı Kurtarma

Farklı donanıma disk temelli ek yazılımsız kurtarma, blok düzeyinde sonsuz ve artan sayıda sistem bellek kopyası, granüler kurtarma ve buluta entegre erişim imkânı.


Temel Sorunlar

Sisteminizde oluşacak bir aksaklık şirket operasyonlarını ve müşteri ilişkilerini olumsuz yönde etkiler. Güvenilir ve sağlam bir altyapı oluşturabilmeniz için işletmenizin bu tip durumlardan hızlı bir biçimde kurtulmasını sağlayacak kapsamlı bir veri koruma çözümüne ihtiyacı vardır. Hızlı ve eksiksiz bir biçimde işleri rayına oturtmanıza yardımcı olabiliriz.


Veri Kurtarma İşinin Piri Olun

CA ARCserve D2D, yerel diskte veya saha dışı bulut depolamada, fiziksel veya sanal sunucularınızdaki şirket verilerinizin korunma ve kurtarma işlemlerini basitleştiren disk temelli bir kurtarma çözümüdür. Ayrıca CA Technologies'in patent başvurusu yapılmış I2 teknolojisi™ üzerine kurulu yöntemiyle blok düzeyinde, sonsuz ve artan sayıda sistem bellek kopyası alıp farklı türde donanımlara ek yazılım ihtiyacı olmadan kurtarma yapabilen tek üründür. Bu sayede size hızlı yedekleme, çabuk geri yükleme ve daha düşük depolama gereksinimleri sunar. Aynı zamanda kullandığı Web 2.0 arayüzü sayesinde kurtarma hizmet düzeyi anlaşmalarınızı (SLA) her yerden yerine getirebilmenizi sağlar.


İşletmenize faydaları:

  • Blok Düzeyi I2 teknolojisi TM daha az depolama alanı kullanır, daha hızlı yedek alır, üretim sunucularınıza daha az yük bindirir ve daha yüksek koruma düzeyi yakalamak adına her 15 dakikada bir yedek alır.
  • Sanal ve fiziksel sunucu koruma işlemlerinin tek bir kullanıcı arayüzünden sağlanması, eğitim süresinden tasarruf sağlar ve operasyonları basitleştirir.
  • Sistem bellek kopyası yedekleme, beş farklı geri yükleme seçeneği sunar: dosyalar/klasörler, birimler, uygulamalar, Microsoft Exchange e-postaları ve ek yazılımsız geri yükleme.
  • Ek Yazılımsız geri yükleme ( bare-metal restore), arızalanan bir sunucunun aynı veya farklı donanım üzerine ışık hızında geri yüklenmesini sağlar.
  • Yeni CA ARCserve Central Applications (Merkezi Uygulamalar) sanal yedek ve host temelli VMware yedeklemenin yanı sıra raporlama ve kolay yönetim imkânı sunar.

Uyum Tablosu

İlgili Ürünler

  • CA ARCserve Backup (Yedekleme), küçük ve orta ölçekli işletmelere tüm yedekleme ortamının ve Depolama Kaynak Yönetimi (SRM) raporlarının merkezi bir biçimde yönetilmesini sağlayarak kurumsal düzeyde işlerlik sunar.
  • CA ARCserve Central Applications (Merkezi Uygulamalar) kurtarma süresini geliştirir, IT yönetim iş yükünü azaltır ve VM yedeklemeyi iyileştirir.
  • CA ARCserve Replication (Eşleme), dosyaları hızlı bir biçimde saha dışına yedeklemek ve gerektiğinde geri yüklemek için çabuk bir çözümdür.
  • CA ARCserve High Availability (Yüksek Erişilebilirlik), CA ARCserve Replication'ın (Eşleme) yapabileceklerini bir üst düzeye taşır; kritik sunucular, uygulamalar ve veriler için yüksek erişilebilirlik sağlar.

CA ARCserve D2D: Işık hızında Yedekleme ve Felaket Kurtarma
CA ARCserve D2D gerekse ilk sistem yedeği için, gerekse hızlı yedeklemeler ve farklı donanıma ek yazılımsız geri yükleme ile fazladan veri koruma sağlayan bir çözüm için biçilmiş kaftandır. CA ARCserve D2D'nin özelliklerine
göz atın.

Daha fazla bilgi için tıklayınız

"Ürün linklerine Çözüm ve Hizmetler Başlığından Ulaşabilirsiniz"Kampanyalarımız için tıklayın.

 

Etiket Bulutu